ברוכים הבאים למרחב קורסי ההעשרה – תיבת האוצר של ההתפתחות האישית!

כל אחד מאיתנו רוצה לצמוח בכלים, ידע ומיומנויות שיעזרו לו בהמשך חייו. קמפוס הריאלי יוצר מצע עשיר לצמיחה הזו, ומאפשר לכל אחד מכם לבחור בנתיבי צמיחה והתפתחות שמעבר למערכת השעות.

קמפוס ההעשרה של מאפשר לכם חוויה עשירה של התנסויות, הרחבת אופקים, העשרת "ארגז הכלים" שאתם רוכשים לחיים, העמקה בחלק מהתחומים שמעבר לתכנית הלימודים, וגם דרכים נוספות להכיר תחומים שאולי תרצו לבחור בהמשך כחלק מהמקצועות הראשיים.

התכנית מאפשרת לכם לבחור וללמוד בקורס אחד או יותר בכל סימסטר, כאשר בתום כל סימסטר ניתן להפסיק את הלמידה במסלול זה, לבחור קורס המשכי באותו התחום או לעבור למסלול סימסטריאלי אחר.  במסגרת שיתוף הפעולה בין בית הספר הריאלי לאוניברסיטת חיפה – התלמידים שישלימו בהצלחה אחד או יותר מקורסי ההעשרה יזכו במרבית המקרים גם להכרה בהם עבור נקודות זכות (לא אקדמיות) במסגרת הלימודים הרב – תחומיים של האוניברטיסה  – לימודי חוץ.  אפשרות ההכרה (וכמות הנקודות המוכרות) מצויינת בדף המיועד לכל אחד מהקורסים.

מסלולי התפתחות והעשרה אישית:

להלן המסלולים הפתוחים לתלמידי בית בירם בשנת תשפ"ג. חשוב לשים לב לכללי הגשת המועמדות וההרשמה בקישור הבא. הקורסים הם סימסטריאליים, למעט קורס הפיזיקה המחקרית הנמשך לאורך כל השנה.  מספר נקודות הזכות (נ"ז) המוכרות לכל קורס מופיעות ליד שמו. לפרטים נוספם יש להקליק על תמונת כל קורס.

לתנאי ההרשמה ולהגשת מועמדות הקליקו: