מבנה הפעילות, הרשמה ותשלום עבור מסלולי בגרות מועשרת בקמפוס הריאלי:

מבנה ושעות הפעילות:

מסלולי הבגרות המועשרת יתקיימו לאחר שעות הלימודים במסגרת רב-שנתית בימי ב' או ד'  בבית בירם (תחילת השיעור ב 14:15, 15:15 או 16:00)  או בימי שישי במהלך שעות הבוקר. המועדים המדוייקים יפורטו במערכת השעות בשכבות הגיל השונות. משך כל שיעור יקבע במערכת בהתאם לכמות יחידות הלימוד. 

מקום הפעילות:

הקורסים יתקיימו בבית הרוח והרעות – קמפוס מדעי הרוח והחברה או במעבדות ייעודיות (פיזיקה מחקרית, מדעים וכו').

כללי הגשת המועמדות וההרשמה:

  • פתיחת מסלולי ראשי העשרה בכל שנה איננה אוטומטית והיא תלויה בכמות הנרשמים בעלי נתוני ההתאמה לכל מסלול.
  • כמות המקומות בכל מסלול היא מוגבלת. אישור המועמדות תלוי בכמות הנרשמים, בהמלצת החונכ.ת שלכם ובהחלטת הצוות. לאלה מכם המצויים כבר כעת במסלול כזה במסגרת ראשי שלישי, "קמפוס הריאלי" הופך למנגנון המשך הרישום.  
  • המסלולים מאפשרים לאלה המסיימים אותם בהצלחה הכרה בבגרותהבוחרים במסלולי בגרות כאלה יוכלו בסוף השנה הראשונה ללימוד המסלול שבחרו לוותר על אחד מהמקצועות הראשיים האחרים שלהם,  בתנאי השגי סף טובים בראשי עליו אתם מבקשים לוותר ובאישור המחנכת.

תנאי התשלום למסלולי בגרות מועשרת ב"קמפוס ריאלי":

התשלום לכל מסלול לימוד יהיה לאחר קבלת אישור לכך שמועמדותכם התקבלה.

התשלום לתלמיד עבור כל יחידת לימוד שנתית הוא 600 ש"ח.  המשמעות היא שהמחיר לבגרות מועשרת של 3 יח"ל יהיה 1,800 ש"ח (150 ש"ח לחודש), ול 5 יח"ל – 3,000 ש"ח (250 ש"ח לחודש).

אמצעי התשלום: ניתן לשלם באמצעות מנגנון הוראת הקבע בשכר הלימוד או בתשלומים חודשיים בכרטיס אשראי.

תנאי ביטול: ניתן לבטל את השתתפותו של תלמיד באחד ממסלולים אלה בהודעה בכתב. דמי הביטול יהיו שכר לימוד של חודש אחד במסלול זה מרגע הודעת הביטול בכתב.